Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku

MIKROBLOG

Mój olx.pl

GG

Zapraszam na GG!

Bramka ORANGE


KOKO KOKO EURO Spoko!

czwartek, 7 Czerwiec 2012

Gdzie nie spojrzę – czuję się jak w domu ! :) Tak już mam, czując atmosferę zbliżającego się EURO2012. Wszystkie opiniotwórcze telewizje pełne są informacji na temat zbliżającego się turnieju, reprezentacji w nim występujących jak i wszystkich inwestycji związanych z tą największą sportową imprezą organizowaną w naszym kraju. Ja z racji zainteresowań, gdyż od dziecka przez dwadzieścia lat grałem w piłkę, szczególnie dobrze czuję się w tematyce piłkarskiej. Mam to szczęście, że moja żona pracuje przy organizacji turnieju w Polsce i dzięki temu mam okazję obejrzeć wszystkie mecze Polaków w grupie. Wybieram się zatem na jutrzejszy mecz otwarcia oraz na mecz z Rosją w Warszawie oraz na mecz Czechy-Polska we Wrocławiu. Ponadto obejrzę jeszcze jeden mecz z trybun Stadionu Narodowego a mianowicie mecz półfinałowy – jeden z dwóch w turnieju, drugi odbędzie się na Donbass Arenie w Doniecku. Przy odrobinie szczęścia może zobaczę w tym meczu również reprezentację Polski ??? – kto wie…

Teraz klika słów o oczekiwaniach w stosunku do Reprezentacji jak i całego sztabu szkoleniowego Reprezentacji. Rzeczone oczekiwania formułowane przez nas kibiców są olbrzymie, ale moim zdaniem cieszyć powinniśmy się z każdej zdobytej bramki w tym turnieju, z każdego punktu, każdej wygranej!  Mówi się, że gospodarzom pomagają nawet ściany – i coś w tym jest. Niemniej jednak bez ostrej walki przez 90 minut (albo dłużej) nie mamy nawet co myśleć o końcowym sukcesie. Samo sformułowanie co nim będzie a co nie – już jest sprawą sporną. Dla jednych sukces to wyjście Reprezentacji z grupy a dla drugich sukcesem będzie dopiero zwycięstwo w całym turnieju. Ja uważam, że sukces już my jako mieszkańcy Polski odnieśliśmy, gdyż zamilkły spory polityczne i około polityczne, ponadto mamy bardzo dużo nowych dróg, które prędzej czy później zostaną dokończone, więc żyć się będzie lepiej a na pewno – szybciej – będziemy się przemieszczać po ojczyźnie.

Z wielkim zainteresowaniem obserwuję również wiele ciekawych inicjatyw towarzyszących tej olbrzymiej dla naszego kraju imprezie sportowej. Wszystkie strefy kibica z największą w Warszawie – robią bezsprzecznie wrażenie! Konkursy z nagrodami w postaci biletów na mecze czy treningi reprezentacji to kolejne inicjatywy godne zauważenia. Drobniejsze konkursy w radiach czy telewizjach z nagrodami w postaci gadżetów UEFA spotykam na każdym kroku codziennego życia. Bardzo spodobała mi się inicjatywa samych piłkarzy, którzy poprosili o wypowiedzi, życzenia kibiców nagrywane na video i umieszczane na YouTube a prezentowane im przez hotelową telewizję w Hyatt -cie – bazie Polskiej Reprezentacji na Euro 2012 r.

Niniejszym OGŁASZAM, że TURNIEJ FINAŁOWY MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej: EURO2012 -dla mnie- właśnie się ROZPOCZĄŁ!

Planuję, jak wspomniałem na wstępie, obejrzeć na żywo wszystkie mecze Polaków oraz półfinał w Warszawie jak również odtworzyć sobie te mecze w tv, tak by porównać ich odbiór. Postaram się również obejrzeć większość innych spotkań rozgrywanych na Polskich i Ukraińskich stadionach by wyrobić sobie zdanie o poziomie przygotowania poszczególnych ekip do turnieju.

Postaram się również podzielić z Wami moimi wrażeniami ze wszystkich widzianych na żywo meczy oraz zamieścić zdjęcia i filmy, które uda mi się (mam nadzieję) zrobić na stadionach.

Zapraszam zatem do zaglądania na www.radek.kawalek.eu w najbliższym czasie.

Udostępnij !

Komentarz

Musisz być zalogowany by móc komentować.