Życie KAWAŁEK po KAWAŁKU… » Blog Archive » Pierwsza wtopa za nami…
Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku

MIKROBLOG

Status Skype

GG

Zapraszam na GG!

Bramka ORANGE


Pierwsza wtopa za nami…

niedziela, 17 Listopad 2013

w_wtopa_z_tlemWszyscy spodziewaliśmy się „nowego otwarcia” w starciu reprezentacji Polski ze Słowacją. Debiut trenera Nawałki wypadł jednak niezbyt okazale, ponieważ reprezentacja przegrała 0:2. Tylko  pierwsze piętnaście minut tego meczu spełniało oczekiwania kibiców zgromadzonych zarówno na stadionie we Wrocławiu jak i  przed telewizorami. Później było już tylko gorzej… i gorzej i jeszcze gorzej…

Nie będę się w tym momencie silił na własną ocenę poszczególnych formacji/ piłkarzy. Uważam, że należy dać jeszcze czas trenerowi na dobranie odpowiednich piłkarzy do jego koncepcji gry, a piłkarzom na zrozumienie tej koncepcji i jej wytrenowanie.

Obserwuję natomiast z wielkim zainteresowaniem,  dyskusję przetaczającą się przez media i to zarówno te tradycyjne (tv, gazety) jak i te elektroniczne (Twitter, FB) na tematy związane z pierwszym meczem pod wodzą nowego trenera. Część z nich mnie dziwi, część śmieszy, część jest poważna i godna dłuższego zastanowienia – tę część lubię najbardziej.

Nie spodziewałem się po tym meczu zbyt wiele, ale i nie tak mało! I podobnie jest z kolejnym meczem reprezentacji w Poznaniu z Irlandią. Nie mam złudzeń.

Udostępnij !

Comments are closed.