Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku

MIKROBLOG

Mój olx.pl

GG

Zapraszam na GG!

Bramka ORANGE


Polska-Szkocja

wtorek, 11 Marzec 2014

pol_sco_endW dniu 05.03.2014 r. na Stadionie Narodowym odbył się mecz towarzyski pomiędzy drużynami Polski i Szkocji. Był to sprawdzian dla naszej reprezentacji o tyle ciekawy, że wylosowaliśmy drużynę Szkocji jako jednego z pięciu rywali podczas eliminacji do Mistrzostw Europy w 2016 r. we Francji. Była zatem okazja zobaczyć przeciwnika z którym zmierzymy się dwukrotnie – raz u siebie a raz na wyjeździe, podczas wspomnianych eliminacji.

Zapraszam do obejrzenia kilku krótkich ujęć z meczu. 

Wybrałem się na ten mecz by spokojnie i z pewnym dystansem móc przeanalizować grę, zarówno naszej reprezentacji jak i reprezentacji Szkocji.

Po meczu i po krótkim namyśle stwierdziłem, że NICZEGO WIĘCEJ się po tym meczu nie spodziewałem. Wynik, tak naprawdę, jest dla mnie w tym momencie sprawą co najmniej drugorzędną. Z kronikarskiego obowiązku dodam, że przegraliśmy 0-1.

Próbowałem znaleźć jakieś zmiany na plus w stosunku do poprzednich porażek naszej reprezentacji ale nie udało to mi się niestety.

Za swoisty komentarz niech posłuży w tym miejscu, krótka rozmowa, która wywiązała się pomiędzy mną a moimi Kolegami zaraz po zakończeniu meczu na Facebooku gdzie dodałem kilka zdjęć z dnia meczu.

Udostępnij !

Comments are closed.