Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku

MIKROBLOG

Mój olx.pl

GG

Zapraszam na GG!

Bramka ORANGE


Jesienny spacer w Podkowie Leśnej

niedziela, 6 Październik 2013

13_10_05_spacer_podkowa_lesna_25Tym razem zapraszam Was do obejrzenia zdjęć z krótkiego jesiennego spaceru po niewielkiej miejscowości Podkowa Leśna.
Jest to miejscowość położona przy trasie kolejki WKD z uroczą małą stacyjką i zachwalaną a jak się później okaże przechwaloną kawiarnią Weranda @ Cofe.

Pod wpływem pierwszych promieni wczesnojesiennego słońca wybraliśmy się tam wczoraj z Asią i Xavierem na pierwszy jesienny spacer. Xavier spacer przespał a obudził się dopiero podczas wizyty w przytoczonej wcześniej przechwalonej kawiarni.
Ale od początku…
Miejscowość sama w sobie ma kilka miejsc godnych uwagi, takich jak również już wspomniony, mały i urokliwy dworzec kolejowy, prawem chronioną aleję lipową, oraz Pałacyk Lilpopa położony w parku miejskim z zagospodarowanym niewielkim stawem.

Wszystkie te miejsca wraz z rozbudowanym i dobrze zagospodarowanym terenem kościelnym obeszliśmy wczoraj, fotografując co ciekawsze miejsca.

Niestety nasz spacer zakończył się niemiłym akcentem w Weranda & Cofe, gdzie niedoświadczona obsługa chciała oszukać nas wystawiając zawyżony rachunek za skonsumowane posiłki… no ale cóż – nie daliśmy się :) oszukać.

Zapraszam również do obejrzenia krótkiego video tej galerii.

Udostępnij !

Comments are closed.