Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku
Pogadajmy!

Archive for marzec, 2008

Świeta! Święta … i po ! Świętach…

wtorek, 25 marca, 2008

Święta, święta i po...Życie toczy się nieubłaganie dalej. Tyle było krzyku : ŚWIĘTA! ŚWIĘTA – a tu mam już za sobą pierwszy dzień po Świętach i życie nic a nic się nie zmieniło… No może przybyło co niektórym kilogram lub dwa ale w zasadzie … to nie są rewolucyjne zmiany w naszym życiu. Ciężko jest zebrać się do wszelkich działań po tych trzech dnia totalnej laby i nic nierobienia (no oprócz jedzenia, picia i biesiadowania 🙂 ). Read the rest of this entry »

No i stąło się! – JESTEŚMY NA NOWYM SERWERZE I Z NOWĄ ORGANIZACJĄ STRON!

środa, 19 marca, 2008

NASZE STRONYPo kłopotach związanych z utratą części danych zawartych na naszych stronach, postanowiłem przenieść hosting do innego hostingodawcy. Zbiegło się to również w czasie ze zmianą DOMENY głównej naszych stron – oraz ogólnie pojęta organizacją naszych stron. Read the rest of this entry »

MAM BILETY na EURO 2008 !!!

niedziela, 16 marca, 2008

euro2008Odebrałem dziś email z kup.bilet.pl informującego mnie, że MAM bilety na mecz EURO 2008!!! Radość była WIELKA (TAK JAK TE LITERY) – do momentu aż doczytałem, że owszem bilety mam ale nazywają się warunkowe i będę miał je tylko wówczas gdy Polacy zagrają w FINALE tych mistrzostw… czyli raczej cienko to widzę! 😉 Mimo wszystko satysfakcja, że jednak udało się wylosować jest! Mam jeszcze co prawda szansę na wylosowanie w dodatkowej puli biletów, która rzekomo Pan Prezes Michał Listkiewicz wynegocjował dla na Polaków w UEFA. Read the rest of this entry »

Witam w nowej odsłonie mojej strony !

czwartek, 13 marca, 2008

Po długich i ciężkich przygotowaniach rusza dziś , powoli, ociężale z mozołem jak smoła… ahhh chyba coś pokręciłem… no coż ale to tak dawno było! Tak czy siak – nowa strona zaczyna żyć – swoim życiem! Co do formy i treści : KAŻDY Z WAS będzie mógł się WYPOWIEDZIEĆ- jeśli tylko będzie miał ochotę… rzecz jasna! – ZAPRASZAM DO LEKTURY …