Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku
Pogadajmy!

Archive for listopad, 2011

Warszawska, ciemna strona miasta…

niedziela, 27 listopada, 2011

Powodowany wpisem Kolegi Andrzeja Małyszko na portalu Facebook a szczególnie Jego odpowiedzią na mój komentarz dotyczący Jego galerii zdjęć „Ciemna strona miasta” obrazującej okolice Wrocławskiego starego miasta, postanowiłem odpowiedzieć swoimi zdjęciami okolic Warszawskiego starego miasta.

Zgadzam się z tezą postawioną przez Andrzeja, że powinniśmy częściej uwieczniać na zdjęciach niejednokrotnie brzydkie i obskurne fragmenty architektury starówek miast i wiosek (bo w nich również, kryją się „perełki” architektury).  Uważam, że właśnie przez to, że są one brzydkie i obskurne to fotografowanie ich nie jest popularne.

A może i Ty… czytelniku, spróbujesz pokazać nam swoją ciemną stronę miasta/wioski ??? Zapraszam !

11.11.2011 – porażka z Włochami i stadion we Wrocławiu – moimi oczami…

poniedziałek, 14 listopada, 2011

Moje spojrzenie na nowy Stadionie Miejski we Wrocławiu i mecz Polska – Włochy, który odbył się 11.11.2011 r. o godzinie 20.45.

Stadion ten to jedna z czterech (Wrocław, Poznań, Gdańsk i Warszawa) polskich aren EURO 2012, na których już w czerwcu przyszłego roku rozpoczną się Mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie.

Jak przystało na nowo wybudowany stadion – jeszcze daleko mu do doskonałości – czytaj – ukończenia. W dziennym świetle prezentuję się „szaro” – trochę lepiej w ciemnej aurze nocy i przy zapalonych na nim światłach. Teren wokół stadionu nie jest jeszcze do końca przygotowany na przyjęcie blisko 43000 publiczności. Jak przy każdym Polskim stadionie brakowało miejsc parkingowych, skandaliczne i zupełnie niezrozumiałe było zamknięcie zejść/wejść na/z trybun – co w efekcie prowadziło do dwukrotnej wędrówki wkoło stadionu…

Read the rest of this entry »

Jesienny spacer po Parku Bródnowskim.

poniedziałek, 7 listopada, 2011

Jesienny spacer z aparatem.

Zapraszam wszystkich chętnych do obejrzenia nowej galerii na mojej stronie. Zdjęcia powstały podczas krótkiego spaceru po Parku Bródnowskim – spaceru z aparatem i kubkiem gorącej kawy w ręku 🙂

Jesień to chyba najpiękniejsza pora roku do robienia zdjęć. Bardzo lubię kolory jesieni – co starałem się oddać na zamieszczonych w galerii zdjęciach.

Read the rest of this entry »