Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku

Teraz słucham:

MIKROBLOG

Mój olx.pl

GG

Zapraszam na GG!

Archive for Listopad, 2011

Warszawska, ciemna strona miasta…

niedziela, 27 listopada, 2011

Powodowany wpisem Kolegi Andrzeja Małyszko na portalu Facebook a szczególnie Jego odpowiedzią na mój komentarz dotyczący Jego galerii zdjęć “Ciemna strona miasta” obrazującej okolice Wrocławskiego starego miasta, postanowiłem odpowiedzieć swoimi zdjęciami okolic Warszawskiego starego miasta.

Zgadzam się z tezą postawioną przez Andrzeja, że powinniśmy częściej uwieczniać na zdjęciach niejednokrotnie brzydkie i obskurne fragmenty architektury starówek miast i wiosek (bo w nich również, kryją się “perełki” architektury).  Uważam, że właśnie przez to, że są one brzydkie i obskurne to fotografowanie ich nie jest popularne.

A może i Ty… czytelniku, spróbujesz pokazać nam swoją ciemną stronę miasta/wioski ??? Zapraszam !

11.11.2011 – porażka z Włochami i stadion we Wrocławiu – moimi oczami…

poniedziałek, 14 listopada, 2011

Moje spojrzenie na nowy Stadionie Miejski we Wrocławiu i mecz Polska – Włochy, który odbył się 11.11.2011 r. o godzinie 20.45.

Stadion ten to jedna z czterech (Wrocław, Poznań, Gdańsk i Warszawa) polskich aren EURO 2012, na których już w czerwcu przyszłego roku rozpoczną się Mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie.

Jak przystało na nowo wybudowany stadion – jeszcze daleko mu do doskonałości – czytaj – ukończenia. W dziennym świetle prezentuję się “szaro” – trochę lepiej w ciemnej aurze nocy i przy zapalonych na nim światłach. Teren wokół stadionu nie jest jeszcze do końca przygotowany na przyjęcie blisko 43000 publiczności. Jak przy każdym Polskim stadionie brakowało miejsc parkingowych, skandaliczne i zupełnie niezrozumiałe było zamknięcie zejść/wejść na/z trybun – co w efekcie prowadziło do dwukrotnej wędrówki wkoło stadionu…

Read the rest of this entry »

Jesienny spacer po Parku Bródnowskim.

poniedziałek, 7 listopada, 2011

Jesienny spacer z aparatem.

Zapraszam wszystkich chętnych do obejrzenia nowej galerii na mojej stronie. Zdjęcia powstały podczas krótkiego spaceru po Parku Bródnowskim – spaceru z aparatem i kubkiem gorącej kawy w ręku 🙂

Jesień to chyba najpiękniejsza pora roku do robienia zdjęć. Bardzo lubię kolory jesieni – co starałem się oddać na zamieszczonych w galerii zdjęciach.

Read the rest of this entry »