Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku
Pogadajmy!

Archive for marzec, 2013

Życzenia Wielkanocne 2013

piątek, 29 marca, 2013

zyczeniaRK

Ciemne chmury drugiego dnia wiosny 2013 r. nad reprezentacją

sobota, 23 marca, 2013

stadionPo dzisiejszym spotkaniu dużo więcej wiem(y) o formie Polskiej reprezentacji w piłce nożnej a w zasadzie o jej braku. Jakby nie oceniać – zespołowo czy indywidualnie – to ocena po dzisiejszym meczu może być tylko, i jest – negatywna. Jestem kibicem reprezentacji i pomimo porażki pozostanę nim ale taką grą i takim zaangażowaniem piłkarze powodują osłabienie, i tak mizernej, pozycji Polskiej piłki nożnej na arenie międzynarodowej. To i tak w sumie nie jest jeszcze najgorsze – bo stadion pomimo sześćdziesiątej którejś pozycji Polskiej reprezentacji w rankingu FIFA, był pełen! Piłkarze na pozycję w rankingu w 100% zasługują ale na pełen stadion – moim zdaniem,  nie. Cieszy duże zainteresowanie moim ukochanym sportem na poziomie reprezentacyjnym ale, niestety, w żaden sposób nie przekłada się to na poziom sportowy. Mówiąc wprost Read the rest of this entry »

Jedna WIELKA niewiadoma. Mecz eliminacji mistrzostw świata Polska-Ukraina.

piątek, 22 marca, 2013

ludzik-znak-zapytaniaW dniu dzisiejszym na Stadionie Narodowym rozegrany zostanie mecz reprezentacji Polski z Ukrainą. Jako członek Klubu Reprezentacji Polski miałem okazję kupić bilet na to wydarzenie sportowe (jak i następny mecz z San Marino) w tak zwanej przedsprzedaży i w związku z tym wybieram się na te mecze by osobiście dopingować reprezentację Polski w tych trudnych spotkaniach. Logistycznie moja wizyta dziś na Stadionie Narodowym wygląda delikatnie mówiąc – NIECIEKAWIE. O 15.30 kończę pracę by na 17-tą dojechać do domu a od 17.30 otwierają bramki wejściowe na stadion… Mam nadzieję jednak, że uda mi się wpaść do domu, zjeść coś ciepłego, przebrać w ciepłe reprezentacyjne barwy i ze śpiewem na ustach ruszyć na Narodowy. Read the rest of this entry »

Zamiast tam być…

sobota, 16 marca, 2013

2013-03-15_tel_0001Zamiast być na stadionie Legii – obejrzałem mecz pomiędzy Legią a Górnikiem Zabrze w tv. Minęła mnie niewątpliwa przyjemność poznania kolejnego z grona młodych i ambitnych polskich sędziów głównych – a w zasadzie ominęła mnie możliwość poznania sześciu sędziów – bo w meczu Legii sędziowało pięciu (główny, dwóch bocznych, dwóch bramkowych) i szósty techniczny – arbitrów polskiej Ekstraklasy.

Serdecznie dziękuję stołecznemu klubowi Legia Warszawa. 🙁 Read the rest of this entry »

Falstart cz.2

piątek, 15 marca, 2013

Image00001Tak jak pisałem we wpisie z dnia 9.03.2013 r. z dużym wyprzedzeniem złożyłem aplikację na akredytację foto na mecz Legia Warszawa – Górnik Zabrze, który odbędzie się w dniu dzisiejszym tj. 15.03.2013 r. na stadionie Legii. Pełen nadziei i optymizmu wyczekiwałem informacji z elektronicznego biura prasowego Legii Warszawa o przyznaniu akredytacji. W dniu wczorajszym biuro prasowe stołecznego klubu opublikowało listę akredytowanych na to wydarzenie i… ponownie nie ma mnie na niej. Co ciekawe stołeczny klub nie daje żadnych możliwości „odwołania się” od tej decyzji. Zachodzę w głowę czym może być spowodowana taka odmowa? dlaczego nie chcą pozwolić popracować – w moim przypadku z aparatem w ręku, komuś takiemu jak ja? – … i jakoś nie potrafię znaleźć racjonalnych powodów tej decyzji. Ze smutkiem obwieszczam Wam zatem, że najprawdopodobniej nie zobaczę meczu Legii z Górnikiem, a co za tym idzie – nie pofotagrafuję arbitrów tego spotkania. I nie będzie fotorelacji z tego wydarzenia. 🙁

Polonia Warszawa – Wisła Kraków

poniedziałek, 11 marca, 2013

2013-03-09_Pilka_01Zgodnie z obietnicą z poprzedniego wpisu zapraszam Was do obejrzenia mojej fotorelacji z pracy Sędziów przed, podczas i po meczu T-Mobile Ekstraklasy, który odbył się w dniu 09.03.2013 r. o godzinie 18-tej na stadionie Polonii Warszawa. Miałem okazję przyglądać się temu wydarzeniu dzięki portalowi www.sedziapilkarski.pl  dla, którego wykonywałem zdjęcia. Zawarta tu fotorelacja to seria zdjęć wybranych przeze mnie, a materiały zgromadzone podczas meczu w całości przekazałem w/w portalowi.

Zapraszam zatem do oglądania. Read the rest of this entry »

[Aktualizacja] Falstart

sobota, 9 marca, 2013

2012-06-28_Mecz_Niemcy_Wlochy_00002_1

W wyniku naboru internetowego zostałem od rundy wiosennej sezonu 2012/2013 fotoreporterem portalu internetowego sedziapilkarski.pl. Jest to niejako powiązanie dwóch z moich hobby – czyli piłki nożnej i fotografowania. Cieszę się, że będę mógł towarzyszyć sędziom z aparatem w ręku podczas sędziowania meczów piłki nożnej. Nie chciałbym ograniczać się do fotografowania tylko arbitrów sędziujących najwyższą klasę rozgrywkową, chciałbym również w miarę możliwości czasowych – od czas do czasu – fotografować sędziów niższych klas rozgrywkowych – mam nadzieję, że uda mi się wygospodarować na to czas. No ale do rzeczy… Read the rest of this entry »