Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku

MIKROBLOG

Mój olx.pl

GG

Zapraszam na GG!

Archive for kwiecień, 2008

Po świetnym weekendzie…

poniedziałek, 14 kwietnia, 2008

Miejsce połowu :)Minął właśnie weekend spędzony w rodzinnym gronie w Tomaszowie. Okazja do spotkania była bardzo duża – bo jedenastego Janusz i Ciocia obchodzili kolejną rocznicę swojego ślubu a dzień później Ciocia miała urodziny- była huczna zabawa w sobotę popołudniu. Ale dla mnie przedpołudnie zarówno w sobotę jak i w niedzielę obfitowało w atrakcje bo… Read the rest of this entry »

Portal trzech…

poniedziałek, 7 kwietnia, 2008

Blog Prezydenta WrocławiaMiałem dziś okazję, za pośrednictwem mojego ulubionego radia RAM we Wrocławiu, trafić na portal internetowy założony z inicjatywy trzech Panów: Rafała Dutkiewicza, Jana Rokity i Kazimierza Ujazdowskiego.
Pomimo, że nie jestem zagorzałym zwolennikiem dysput „politycznych” albo – jak kto woli, miernota polityczna w naszym pięknym kraju nad Wisłą mnie przeraża. Byłem zaskoczony tym co przeczytałem… Read the rest of this entry »

Wiosenny Rajski Ogóród.

niedziela, 6 kwietnia, 2008

rajski ogródSiedzę sobie właśnie na ławeczce…. w słońcu i piszę… Niedzielny poranek, zamiast wyspać się po trudach sobotniego wieczoru… musiałem wstać i jechać do Wrocławia – odwieść Martę do szkoły – no i poczekać na nią we Wrocławiu. Od kilku tygodni już miałem ochotę wejść do ogrodu botanicznego, który znajduje się tuż obok szkoły Marty. No i w ten niedzielny poranek nadarzyła się w końcu tak okazja… JEST REWELACYJNIE! Słoneczko świeci mi w twarz, ogrzewając a ja, ptaki śpiewają niesamowicie głośno – tak głośno, że zagłuszają nawet tumult panujący w centrum Wrocławia. To niesamowite, że w samym centrum dużego miasta jest taka enklawa, ciszy spokoju, harmonii i piękna przyrody! Tu jakby czas zatrzymywał się w miejscu. Nie ma pośpiechu, kaczki leniwie pływają, bogactwo roślin budzących się do życia o zimie… specyficzny wczesnowiosenny kolor zielony – nie potrafię tego nazwać… rzadko mi się to zdarza – ale jest tu po prostu GENIALNIE. Mam jeszcze na celowniku kilka innych podobnych miejsc… na przykład ogród japoński również we Wrocławiu… może następnym razem? 🙂

Muflony w Polsce!

piątek, 4 kwietnia, 2008

Muflon w Polsce!Miałem okazję przedwczoraj spotkać na swojej drodze życiowej MUFLONA! Nie, nie nie to żebym miał małe bum z tą jakby nie było kozicą… nie, nie, nie… ale spotkałem ją jadąc w górach sowich kręta dróżką pośród gęstwiny leśnej. Zainspirowało to mnie…

 

 

Jechałem na spotkanie do Klienta i gdyby nie On to nie miałbym świadomości, że to właśnie był MUFLON! nie to żebym nie zwrócił uwagi na to, ze ta kozica przy drodze jakoś tak dziwnie wyglądała – bo zwróciłem na to uwagę, ale przejechałem i pojechałem dalej nieświadomy… dopiero spotkanie i krótka rozmowa na temat „spotkania” uświadomiła mi kogo spotkałem. Read the rest of this entry »

Linux Mandriva … od jakiegoś czasu…

środa, 2 kwietnia, 2008

Od jakiegoś czasu część mojego czasu wolnego – a niewiele go posiadam – zajmuje mi testowanie Linuxa Mandrivy. Do pracy codziennej zdecydowanie używam Windowsa – niestety, albo i stety Visty. Read the rest of this entry »