Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku
Pogadajmy!

Archive for marzec, 2010

Życzenia Wielkanocne 2010 r.

środa, 31 marca, 2010

Wesołych Świąt!
Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, chciałbym życzyć Wam przeżycia ich w zdrowiu i spokoju.

Niech trudy dnia codziennego odejdą choć na chwilę w niepamięć a w umysłach i sercach Waszych niech zagości równowaga, ciepło i miłość.

Życzę Wam również byście zrezygnowali w okresie świątecznym z  ciągłego biegu i pośpiechu dnia codziennego, na rzecz chwilowej zadumy i refleksji.

Niech codzienne troski i zmartwienia zastąpi czas wypełniony radością i optymizmem.

Read the rest of this entry »

Pierwszy mecz reprezentacji, jaki widziałem w Polsce…

czwartek, 4 marca, 2010

bilety

Miałem wczoraj olbrzymią przyjemność i frajdę bo dane mi było obejrzeć towarzyski mecz reprezentacji Polski na stadionie Polonii Warszawa. Pogoda nie sprzyjała ani grze ani kibicowaniu – ale zabawę i tak mięliśmy przednią. I nie zakłócił jej nawet OLBRZYMI ścisk przy wejściu na stadion… miałem okazję kilka razy wchodzić na różne stadiony poza granicami Polski i czegoś takiego NIGDY nie przeżyłem, pomimo tego, że byłem na meczach gdzie widzów było kilkakrotnie więcej niż wczoraj na stadionie Polonii. Ten mały incydent przy wejściu nie zmienia jednak ogólnej radości i frajdy z obejrzanego meczu. W chwili obecnej nie potrafię ocenić widowiska od strony sportowej… widziałem wszystko z bliska, ale byłem pod tak dużym wrażeniem, że względy sportowe pozostały gdzieś poza mną. Stadion Polonii nie przypominał co prawda pod żadnym względem tych na których miałem okazję być ale wrażenie i tak było pozytywne i na pewno czas spędzony tam pozostanie w mojej pamięci jako udany. Zapraszam do oglądnięcia kilku fotek z tego meczu do mojej galerii. WIELKIE DZIĘKI! DŻO za ALL!