Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku
Życie Kawałek po Kawałku
Pogadajmy!

Spostrzeżenia dotyczące filmów

poniedziałek, 5 września 2022

Chciałbym dziś podzielić się z Wami kilkoma spostrzeżeniami dotyczącymi tworzenia i wstawiania filmów na YouTube.

Od pewnego czasu staram się dość regularnie (raz z większą raz z mniejszą regularnością) dodawać filmy własnoręcznie kręcone i montowane do serwisu YouTube. Nie zawsze są to „arcydzieła” nie zawsze również w ładny sposób opowiadają jakieś historie… ale każdy od czegoś zaczynał kiedyś… Choć trudno w moim przypadku mówić o „zaczynaniu” ponieważ kanał na YouTube mam od 01.07.2007 r. i tu ciekawostka, wśród osób które ja subskybuje na YT (a zapewniam Was, że dużo kanałów subskybuję) znalazłem TYLKO JEDEN kanał, który jest dłużej w tym serwisie niż mój kanał.

Jest to mianowicie kanał niejakiego Odyna. Faktem jest – na co zwrócil mi uwagę Kolega Maciej, że ja znacznie wcześniej od Niego zacząłem wstawiać filmy do serwisu YT. On natomiast zaczął robić to sukcesywnie i regularnie ale znacznie później ode mnie. Ja niestety nie wstawiałem tam filmów regularnie a tylko wtedy jak chciałem coś „wyjatkowego” pokazać. Utworzyłem playlisty, które później wstawiłem na nasze strony www (kacper, radek i xavier).kawalek.eu .

Jak możecie przeczytać z linka zamieszczonego powyżej Kolega Odyn założył swój kanał 31.05.2007 r. Ja natomiast kanał założyłem – tak jak napisałem powyżej – 01.07.2007 r. Tak więc dzieli nas cały czerwiec – czyli 30 dni. Dzieli nas również kontent zamieszczany i co za tym idzie ilość unikalnych Subskrybentów.

Ja dalej będę bawił się w publikowanie moich wspomnień z codziennego życia i/lub z wyjątkowych jego chwil.

A Was rzecz jasna zapraszam do regularnego oglądania MOJEGO KANAŁU NA YT.

r.k.

Komentarz

Musisz być zalogowany by móc komentować.